Aktualitet

Video/ Përfshihet tërësisht nga flakët makina në lëvizje


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:54 - 10/01/20 |
xhu lia

Një makinë, e cila ka qenë në lëvizje është përfshirë nga flakët e zonën e “Oxhakut” në Tiranë.

Siç duket edhe në video, mjeti me targa Tr 8354 J ka marrë flakë duke u shkrumbuar tërësisht.

Mësohet se fatmirësisht drejtuesi i makinës ka dalë në kohë prej saj dhe nuk ka pësuar dëmtime.

Zjarrfikësit të cilët kanë mbërritur në vendngjarje kanë bërë të mundur shuarjen e flakëve./Opinion.al/

Pas