Në Opinion

VIDEO OPINION/ Si ndikon fëmijëria në jetën tonë?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:26 - 22/11/18 |
b.f

Në studion e ‘Opinion’ u trajtua një nga temat më të dashura për të gjithë ne, dhe ndoshta një nga kujtimet më të bukura të jetës tonë, pikërisht fëmijëria: Si ndikon fëmijëria në jetën tonë?

Të ftuar në studio ishin:

Edmond Tupe, Arlinda Çausholli, Olesia Leço, Orinda Huta, Erald Maçi, Reis ÇiÇo, Ori Nebiaj, Rudina Dembacaj.

Ndiqni emisionin e plotë

Pas