Aktualitet

VIDEO/Një vajzë nxirret e gjallë nga furgoni, motra: Nuk ka fat më të madh


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:17 - 26/08/21 |
Opi Nion

Një vajzë është nxjerrë e gjallë nga furgoni, i cili përfundoi mbi 50 metra në greminë, në Qafë Muzinë.

Nga aksidenti kanë mbetur të plagosur pesë personave. Mediat kanë bërë publike momentin kur motra e të shpëtuarës flet dhe falënderon Zotin për këtë mrekulli.

“Nuk e di, nuk ka fat më të madh, nuk di çfarë të them. Motra po vinte tek unë, se ishim me pushime në Sarandë. Zoti është i madh, nuk e di”, thotë motra e të mbijetuarës mes lotësh.

Aksidenti tragjik ndodhi pasditen e sotme, ku furgoni u përplas me një Fuoristradë tip “Land Rover”, që drejtohej nga një grua dhe që ishte me shpejtësi dhe në parakalim të gabuar në kthesë.

Pas