Rajoni

Video/Një person me thikë sulmon qytetarët në Gjakovë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:08 - 02/11/20 |
el ida

Një person ka sulmuar me thikë disa qytetarë të Gjakvoës mbrëmjen e së hënës. Ky moment është regjistruar në video dhe është shpërndarë në mediat kosovare, që raportojnë se agresori është arrestuar nga policia. Zëdhënësi i policisë për rajonin e Gjakovës Nysret Gjurkaj, tha se aktualisht ai ndodhet në stacionin policor.

“Policia ka marrë informatë nga qytetarët për një person me një shkop dhe thikë, i është përgjigjur vendit të ngjarjes, kanë arrestuar qytetarin dhe i njëjti është në stacionin policor”, tha ai.

Nuk ka të dhëna mbi identitetin e personit dhe shkaqet e veprimeve të tij, por lidhur me këtë ngjarje nuk raportohen të lënduar./Opinion.al

 

Pas