Sport

Video/ Në izolim me të dashurën, ja si e kalon kohën lojtari i Ajax-it


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:25 - 23/03/20 |
Opi Nion

Përhapja e koronavirusit ka bërë që shumë njerëz të qëndrojnë mbyllur në shtëpi, duke shkaktuar stres dhe lodhje psikologjike.

Por, mesa duket  për futbollistin argjentinas të Ajax-it, Tagliafico, nuk është aspak i mërzitshëm qëndrimi në shtëpi.

Ai ka postuar një video në rrjetet sociale, teksa ruan formën fizike dhe argëtohet me të dashurën e tij./ Opinion.al

Pas