Kronikë

Video/Momenti kur grabitësi vrapon me çantën e lekëve


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:30 - 04/05/21 |
el ida

Kamerat e sigurisë kanë filmuar momentin kur grabitësi që i mori 3 milionë lekë një kambisti në “Rrugën e Kavajës”, vrapon me çantën në duar.

Sipas policisë, ngjarja ndodhi rreth orës 09:05, në Tiranë, ku 2 persona pasi kanë goditur me sende të forta i kanë marrë një shumë të konsiderueshme parash 55-vjeçarit Qani Zili, të cilin e kanë kërcënuar me sqepar dhe e kanë dhunuar. Ata i kanë grabitur shumën e parave të pikës valutore, të cilat Zili po i transportonte me motor./Opinion.al

Pas