-Jetë dhe Stil

Video/Meta shfaqet duke përkëdhelur një mushkë: Simbol i punës dhe fisnikërisëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:09 - 03/01/23 |
Opi Nion

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta duket se po pushon në nisje të Vitit të Ri. Ai është shfaqur si rrallë herë në natyrë i veshur sportiv.

Në një video të publikuar në rrjetet sociale, ish-presidenti shihet teksa përkëdhel një mushkë, e cila sipas asaj që shprehet ai, është simbol i punës, fuqisë dhe fisnikërisë.

“Me simbolin e punës, fuqisë dhe fisnikërisë!” shkruan Ilir Meta krahas videos së publikuar në “Facebook”.

Pas