Sport

Video/Mesi shënon gol, si festojnë djemtë e tij


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:46 - 09/01/21 |
Opi Nion

Është ky momenti, kur djemtë e vegjël të Lionel Mesit kanë thirrur të entuziasmuar në momentin që i ati ka shënuar një gol. Videoja, me sa duket e regjistruar nga nëna e fëmijëve është shpërndarë shpejt në rrjet.

Ylli argjentinas ka shënuar dy gola në ndeshjen e sotme ndaj Granadës duke u ngjitur në vendin e parë të golashënuesve të këtij sezoni në La Liga.

Lionel Mesi është baba i tre djemve, Thiago, Mateo dhe Ciro/Opinion.al

Pas