Emisionet

VIDEO Opinion/ Kush janë trafikantët shqiptarë të drogës?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:46 - 22/09/20 |
el ida

Mbrëmjen e 21 Shtatorit, në programin “Opinion” u diskutua për një sërë çështjesh, por fokusi kryesor ishte tek operacioni policor ndërkombëtar “Los Blancos”, dhe ngjarjet kriminale që tronditën vendin ditëve të fundit, vrasja e vëllait të Talo Celës në Elbasan, dhe eksplozivi i vendosur për Preng Gjinin në mes të kryeqytetit.

Artan Hoxha, Fatjona Mejdini, Elton Qyno dhe Flamur Vezaj folën mbi problematikat e rendit dhe detajet e operacionit që goditi disa koka të krimit.

Në pjesën e dytë ishte i ftuar kreu i Federatës së Futbollit Shqiptar, Armando Duka, i cili fol çfarë po ndodh me klubet shqiptare, pse po e bojkotojnë ata Kampionatin Kombëtar dhe cilat janë kërkesat e tyre.

Në pjesën e tretë, u shfaq një përmbledhje e emisionit të 21 Shtatorit të vitit të shkuar që tronditi Durrësin dhe Tiranën.

Pas