Aktualitet

Video/ “Kanabis Kaba në Tepelenë, kryeqytetin e Kanabistanit”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 02:42 - 22/08/16 |
b.f

Ish kryeministri Sali Berisha ka vijur me denoncimet e tij përmes rrejteve sociale nëpërmjet fotove dhe videove të parcelave me kanabis të mbjellura anekënd vendit.

Në profilin personal në facebook, Berisha ka postuar një video interesante ku vihet re një person që luan me klarinetë në mes të plantacionit të mbjellur me hashash.

“Kanabis kaba në Tepelenë, kryeqytetin e kanabistanit, shkruan ai në facebook.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas