Kryesore

Video/ Ja si i përgjigjet LIBRA Mimoza Hafizit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:41 - 30/01/18 |
b.f

Libra përmes publikimit të një video synon të sqarojë anëtarësinë dhe opinionin publik për disa deklarime të pavërteta nga Mimoza Hafizi.

Video është miratuar ditën e dielë nga bërthama e Libras, e cila është publikuar të martën në rrjetin social Facebook për të sqaruar opinionin publik dhe anëtarësinë mbi disa të pavërteta të shprehura nga Mimoza Hafizi, anëtare e Libras.

Për më tepër, ndiqni videon:

Pas