Bota

VIDEO/ I riu bie nga kati i 9 mbi makinë, ngrihet dhe pyet: Çfarë ndodhi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:42 - 08/10/21 |
Opi Nion

Një i ri është rrëzuar nga një ndërtesë nëntë katëshe në New Jersey, dhe ka përfunduar mbi një BMW duke mbijetuar mrekullisht.

31-vjeçari u rrëzua në orën 10:20 të mëngjesit të së Mërkurës, pastaj u ngrit dhe pyeti: “Çfarë ndodhi?”

Kështu është shprehur Christina Smith, 21 vjeç , një nga personat e pranishëm në vendngjarje, për New York Post.

“Dëgjova një zhurmë të madhe dhe nuk mendova se ishte një person në fillim,” tha Smith. “Dritarja e pasme e makinës ishte thyer. Pastaj djali filloi të bërtiste. Krahu i tij ishte i lënduar. ”

“Unë isha duke thënë:” Oh Zoti im! “U trondita. Ishte sikur të shihje një film”, tha Smith, e cili punon aty pranë./Opinion.al

Pas