Aktualitet

Video/ I mituri nxirret gjalle nga rrenojat


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:15 - 26/11/19 |
xhu lia

Ndonese situate pas termetit te fuqishem te ores 04:00 te mengjesit  vijon te jete tejet e rende, rritet cdo minute numri I personave qe po arrijne te shpetohen te gjalle nga rrenojat.Ne videon e meposhtme shohim se nje femije I mitur eshte nxjerre shendoshe e mire nga rrenojat. Djali u nxorr me vetem disa gervishje dhe I trembur nga rrenojat. Po vijoin puna per nxjerrjen e personave te tjere. Termeti 6.4 balle ka shkaktuar nje numer viktimash qe ende nuk dihet dhe gjithashtu deme te konsiderueshme materiale.

Pas