Sport

Video/ Goli i ligës së tetë gjermane që po çmend të gjithë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:08 - 13/10/16 |
root

Amir Mohra nuk e kishte besuar se do të bëhej i famshëm kur shënoi një gol shumë të bukur për skuadrën e tij. Ai goditi një top nga 30 metra dhe qëlloi pingulen, ndërsa me topin e kthyer gjuajti edhe një herë fuqishëm duke e lënë portierin në gjumë.

Goli i tij ka bërë gjiron në botë,  pasi realisht është shumë i bukur edhe pse është shënuar nga një amator. Mohra luan me Ligën e tetë gjermane me skuadrën BFC Tur Abdin.

https://youtu.be/biEUgfanEWI

Pas