Bota

VIDEO/ Gazetarja përplaset nga një makinë teksa po raportonte live


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:51 - 20/01/22 |
Opi Nion

Një gazetare është përplasur nga një makinë teksa ishte duke raportuar Live nga Virxhinia Perëndimore.

Gazetarja Tori Yorgey, gazetare në ËSAZ, po raportonte për motin, kur një mjet tip SUV e goditi, duke e rrëzuar në tokë. Ajo menjëherë pas ngjarjes i siguroi shpejt shikuesit ishte mirë.

“Oh Zot! Sapo më goditi një makinë, por jam mirë. Sapo u godita nga një makinë, por jam mirë Tim, “tha Yorgey.

Pasi u sigurua që shoferi ishte në rregull, Yorgey rregulloi kamerën e saj dhe vazhdoi me ngjarjen për të cilën po raportonte.

“Por përsëri, Tim, do të kthehemi te raporti, apo jo? Jemi në Roxalana Hills Drive në Dunbar. Këtu është ndërprerja kryesore e ujit, “tha Yorgey.

Pas