Aktualitet

Video/ Fotot e Enver Hoxhës, parakalojnë para zyrës së Ramës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 00:45 - 30/11/15 |
b.f

Vetëm një ditë pas publikimit të lajmit se kryeministri Edi Rama ka dekoruar me ‘Medaljen e Mirënjohjes” ish-drejtorë të sigurimit dhe zyrtarë të lartë të regjimit Hoxhist, ithtarë të Enver Hoxhës kanë parakaluar si dikur në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit” ,  duke thirrur në ovacion përpara zyrës së Kryeministrit të Shqipërisë, emrin e ish-drejtuesit komunist. Çfarë thanë ata për gazetarët, mund ta dëgjoni nëpërmjet materialit të përgatitur nga News 24.

 

KOMENTO (3)

Shkruaj nje koment

  1. BRravo komuniste dilni brohorisni se keshtu e don ky derr milet nuk i mjaftoi qe u be skllav per 70 vjet u roberua u burgos punoi per 15 centi te dollarit per dit pune . Ju mire ja beni se keta hale vrasin vellane per gardh e nje vije uji ju qe i moret çdo gje edhe nderin e nenave motrave grave femijeve ju rrespektojne e ju lene qe te lehni e te jargaviteni mbas kadavres te varr permjerrurit enver JU me kohe i u eshte dashte me jua pre ghuhen o pisanjose o ndyresira me krye ndyrsiren qe ju dekuron juve

  2. ky eshte deklasimi i ketyre klysha komuniste qe nalanen mbrapa 50 vjet e sot prap dalin me ate diktator ne nore qe na pushtoje per 45 vite eshte marre me na dexhu europa qe ne eduam diktatorin akoma edhe mbas 25 vite demokraci po ke to harruan per te internuarit per njezit qe nuk kishin buk per te ngrene eshume eshume tjera me te renda o njerez po se nuk u qua nje gjerman qe te thoje rrofte hitleri ose nje kroat ose nje sllovak rrofte stalini atjr po

Pas