Aktualitet

Video e NASA-s/ A është ky objekt një UFO?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 03:05 - 23/11/15 |
b.f

Filmohet një objekt misterioz. NASA ka publikuar imazhe të një objekti të dyshimtë filmuar në fund të muajit tetor.

Video është realizuar gjatë monitorimit të aktivitetit solar dhe tregon një objekt të bardhë në formë sateliti i cili fluturon shumë pranë diellit.

Sipas “gjuetarëve” të UFO thuhet se bëhet fjalë për  një anije kozmike e alienëve duke u bazuar në formën specifike të tij.

“Trupi i anijes duket shumë i bardhë por kjo ndodh vetëm për shkak se nxehtësia që i përcjell dielli është shumë e madhe”, shkruan Ekspres.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas