-Jetë dhe Stil

Video/ E guximshme! Serf mbi “gojën” e peshkaqenit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:45 - 17/01/17 |
root

Një ditë perfekte për të bërë serf me parashutë në Australi, por një e re franceze nuk e ka ditur se sa pranë rrezikut ka qenë.

Ndërsa 30-vjeçarja Isabelle Fabre ishte duke bërë serf, ajo kishte vënë re diçka të zezë nën sipërfaqen e ujit, por e kishte neglizhuar duke pandehur se është hija e tavolinës së saj të serfit.

Por disa momente më pas ajo ka kuptuar se kishte të bënte me një peshkaqen dhe se një gabim fare i vogël mund ta kthente në drekën e peshkaqenit, transmeton mapo.

E kapur nga paniku, ajo tregon se përpiqej të dilte në breg, por era e dërgonte sërish në drejt të peshkaqenit.

https://youtu.be/zSqeP8Syh1E

Pas