Aktualitet

Video/ Berisha: Rama avokat i përdhunuesit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:34 - 31/05/16 |
b.f

 

Ish kryeministri Sali Berisha sapo ka postuar në Facebook-un e tij një video ku shfaqet kryeministri Edi Rama në emisionin Opinion teksa mbron Elvis Rroshin.

Berisha e ka shoqëruar videon me mbishkrimin: “Avokat i përdhunuesit”.

Dëshmia e penalitetit për Elvis Rroshin, e bërë publike ekskluzivisht nga opinion.al, lëshuar nga Ministria e Drejtësisë në Itali, tregon gjithashtu se ai është dënuar edhe për dhunë dhe përdhunim në grup.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas