InstaBIZ

Video/ Ardi Daullxhiu shfaqet në “Zonë e Lirë” me gruan shtatzënëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:40 - 29/04/16 |
b.f

Ardi Daullxhiu, i mjeri më i famshëm në Shqipëri, është rikthyer edhe njëherë tjetër në emisionin “Zonë e Lirë”, por ndryshe nga radhët e tjera, ai është shfaqur bashkë me gruan e tij.

I mjeri më i famshëm në Shqipëri në studion e Zonë e Lirë u u shfaq me gruan e tij shtatzënë nga e cila priste edhe një vajzë.

Sipas Ardit, vajza do mbajë emrin Ardiana.

Në studion e Zonë e Lirë, Ardi kishte ardhur për të kërkuar para për nënën e tij e cila sipas tij ishte në prag vdekej.

Mirëpo, Ardi si gjithmonë i ngacmuar nga moderatori Çani për emrin e vajzës, i tha se i ke vendosur emrin tënd, ke një dashuri të madhe për veten.

Ndërsa, i mjeri më i famshëm në Shqipëri, i është përgjigjur atij se i kam vendosur shkronjën A, si Arian dhe Ardi.

Kaq ka mjaftuar për të plasur batutat nga moderatori në emision live.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas