InstaBIZ

Video/ Adele qan teksa këndon për viktimat në Orlando


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:04 - 13/06/16 |
b.f

Gjatë koncertit të saj në Belgjikë, Adele i ka kushtuar një këngë viktimave të Oralndo-s në Florida. Adele ka shpërthyer në lot, në momentet që këndonte këngën në nder të viktimave.

E gjithë bota është tronditur pasi 30-vjeçari, Omar Mir Seddique Mateen, vrau  50 vetë dhe plagosi 53 të tjerë në një klub nate të mbushur me homoseksualë. “Unë do të doja ta filloja sonte këtë shfaqje duke bërë një përkushtim për të gjithë viktimat e  Orlando-s “, tha ajo.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas