-Jetë dhe Stil

VIDEO +18/ Gruaja me shami bën seks në publik


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:53 - 01/09/16 |
root

Ky është momenti kur një çift bën seks në një ambient publik, fare pranë një qendre tregtare në Birmingham.

Në vdieon e publikuar nga “The Sun”, shihet një grua me një shami të zezë mbi kokë e me një bluzë blu dhe partneri i saj i veshur me një bluzë të bardhë të cilët bëjnë seks pa u shqetësuar se janë në një ambient publik.

Videoja ka bërë xhiron në rrjetet sociale dhe ka ngjallur shumë reagime të komentuesve online.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas