Aktualitet

U qëllua me thikë, ja si është gjendja shëndetësore e kryebashkiakut Fredi KokoneshiBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:50 - 11/11/22 |
Opi Nion

Detaje të reja kanë dalë në lidhje me gjendjen shëndetësore të kryetarit të Bashkisë së Divjakës, Fredi Kokoneshi.

Spitali i Traumës ka bërë me dije për “News 24” se gjendja e Kokoneshit është stabilizuar.

Kujtojmë se, Kokoneshi dhe shoferi i tij mbetën të plagosur me thikë nga Orges Xhelili, një ish-punonjës IT, në bashkinë e Divjakës paraditen e kësaj të premteje. Pas ngjarjes autori është arrestuar nga uniformat blu./Opinion.al

Pas