Kronikë

U përplas nga makina, ndërron jetë 52-vjeçari në FierBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:39 - 13/08/22 |
Opi Nion

Një 52-vjeçar nga fshati Metaj i Fierit ka ndërruar jetë pasi është përplasur nga një automjet, i drejtuar nga një 36-vjeçar.

“Sot, rreth orës 22:00, në fshatin Metaj, Fier, shtetasi E. K., 36 vjeç, banues në Metaj, duke drejtuar automjetin tip “Benz” ka aksidentuar shtetasin B. Z., 52 vjeç, banues në Metaj, i cili ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit”, njoftoi policia./Opinion.al

Pas