Kronikë

U dhunua në banesë nga grabitësit, i moshuari ndërron jetë në spitalBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:09 - 20/11/22 |
Opi Nion

Ka ndërruar jetë në spital i moshuari Çaush Shehaj i cili u dhunua brenda banesës së tij në fshatin Klos të Mallakastrës, nga dy të rinj që u futën për të grabitur.

Mësohet se 89-vjeçari nuk ka mundur t’u mbijetojë plagëve të marra dhe ka ndërruar jetë në banesë.

Më herët në një njofm zyrtar, policia deklaroi se për ngjarjen ishin arresuar dy persona, të moshës 23 dhe 28 vjeç.

Pas