Kronikë

U arratis nga komisariati, arrestohet 30-vjeçari në Tiranë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:21 - 01/02/21 |
Opi Nion

Policia e Tiranës ka arrestuar Riljon Lalaj i cili më 4 janar u arratis nga komisariatit nr. 1 në Tiranë.

Lalaj pas arratisjes qëndronte në një shtëpi me qira në zonën e zonën e “Ali Demit”. Në lidhje me arratisjen e të riut SHCBA  procedoi në gjendje të lirë 7 punonjës policie.

30-vjeçari ishte arrestuar më 2 janar zonën e “Ali Demit” në Tiranë. Lalaj pasi ka konstatuar policinë ka tentuar të largohet, por efektivët mundën ta ndalonin dhe ta arrestonin./ Opinion.al

Pas