Aktualitet

Turi/ Rrugëtimi i Sisal Digital Hub Albania, bashkohuni me neBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:00 - 09/01/23 |
Opi Nion

A jeni gati për të nisur një karrierë ndërkombëtare?

Nuk keni pse të shkoni më larg, pasi Sisal Digital Hub është tanimë, një realitet të cilin mund ta gjeni lehtësisht edhe në Shqipëri.

Për t’u njohur më shumë me këtë super mundësi, mund të merrni pjesë në takimet që do të zhvillohen në universitetin ku studioni.

Sisal Digital Hub informon dhe u ofron të rinjve të talentuar në Shqipëri mundësi fantastike për të nisur karrierën që kanë ëndërruar, ndaj nëse fusha juaj e studimit lidhet me: kreativitetin, zhvillimi, mjedisin digjital dhe teknologjinë, ju presim në Sisal, hapësira e cila vlerëson çdo anëtar të ekipit, sepse beson në energjinë e të rinjve të talentuar, që kanë një potencial të vlefshëm për kompaninë dhe të ardhmen e tyre!

Teknologjia dhe vizioni i qartë i Sisal, në përputhje me praktikat më të mira të tregut ndërkombëtar, luajnë një rol thelbësor në mënyrën se si kompania po investon në tregun shqiptar dhe me risitë që synon të sjellë në sektorin e teknologjisë.

Pra, merreni parasysh këtë ftesë për t’iu bashkuar Sisal, pasi ju sigurojmë që do të përjetoni një eksperiencë fantastike!

Pas