InstaBIZ

Tuna dhe Cozman bashkë në Tiranë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:29 - 03/11/15 |
root

Cozman dhe Tuna janë duke vazhduar turet e tyre koncertore sëbashku… Të shtunën ata do të performojnë në kryeqytet, pas koncertit të Halloween në Zvicër. Pas lajmit të ndarjes, Tuna dhe Cozman po shfaqen gjithnjë e më shumë krah njëri-tjetrit. Ka qenë Tuna ajo që ka thënë vetëm pak kohë më parë se me Cozman ndahet dhe pajtohet…

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas