Aktualitet

“Tirja mori 8 milion lekë”,Paloka publikon listën: Çfarë ka bërë Edi Rama?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:59 - 16/01/21 |
Semiljana Azizi

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Edi Paloka, ka publikuar ditën e sotme një listë ku renditen kostot që nga chek-up, sterilizimi, dializa, e tek rindërtimi i shkollave në Tiranë.

Sipas Palokës, këto projekte të qeverisë i kanë kushtuar shqiptarëve 2.205.000.000 USD. Nëpërmjet fotos së publikuar në llogarinë e tij në “Facebook”, Paloka ka kujtuar dhe rastin e Tires, teksa u ka kërkuar shqiptarëve të kenë vëmendjen tek ajo që ka bërë kryeministri Edi Rama.

“Tirja mori 8 milion leke te vjetra…

Shikoni se çfarë i ka bërë ndërkohë vendit Edvin Tire Rama👇, shkruan Paloka./Opinion.al

 

Pas