Aktualitet

Tiranë/ Gjendet i pajetë një person në rrugë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:53 - 25/12/20 |
Semiljana Azizi

Një person është gjendur i pajetë ditën e sotme në Tiranë.

Sipas informacioneve mësohet se rreth orës 14:16, në rrugën “Myslim Keta” në Tiranë, personi ende i pa identifikuar është gjendur pa shenja jete dhe pa shenja dhune. Deri më tani nuk dihen shkaqet e vdekjes së personit në fjalë.

Policia dhe grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punojnë për identifikimin e viktimës dhe zbardhjen e shkaqeve të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:
Më datë 25.12.2020, rreth orës 14:16, në rrugën “Myslim Keta”, në një objekt është gjetur pa shenja jete dhe pa shenja dhunë, një shtetas ende i paidentifikuar.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikimin e shtetasit dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes./Opinion.al

Pas