Kronikë

Tiranë/ 51-vjeçari godet me thikë të fejuarënBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:30 - 22/10/22 |
Opi Nion

Një 51-vjeçar ka goditur me thikë të fejuarën e tij në kryeqytet.

Sipas Tv Klan.al, ngjarja ka ndodhur pranë zonës së Medresesë në Tiranë.

E plagosura 38-vjeçare mori mjekim dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë autori i dyshuar shtetasi me inicialet Gj.M. është shpallur në kërkim nga Policia e Tiranës.

Pas