-Jetë dhe Stil

Thyhet rekordi botëror/ 5.211gra performojnë vallëzimin Kaikottikali


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:41 - 03/06/16 |
b.f

5.211 gra performojnë vallëzimin më të madh në botë Kaikottikali në Kerala, India e Jugut.

Ato thyen një rekord botëror, ku 5.211 gra shfaqin levizjet e tyre në eventin më të madh të botës së vallëzimit.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas