Aktualitet

Tërmeti, s’kanë të ndalur lëkundjet në Greqi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:35 - 18/11/15 |
b.f

Të tjera lëkundje termeti janë ndjerë sot. Sipas të dhënave të Qendrës Ndërkombëtare rë Sizmiologjisë termeti ka qenë 4.4 ballë dhe ka rënë mëngjesin e sotëm në Greqi.

Kujtojmë se vetëm një ditë më parë një termet 6.5 ballë goditi ishullin e Lefkadhës ku nga mediat greke u raportuan edhe viktima e të lënduar.

Sakaq dje ka pasur edhe 4-5 pasgoditje që ranë pas termetit të madh të mëngjesit.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas