Aktualitet

Të shtëna me armë zjarri pranë Gjykatës së Elbasanit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:30 - 06/05/21 |
Opi Nion

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar këtë të enjte në Elbasan.

Bëhet me dije se të shtënat jane raportuar pranë Gjykatës së Elbasanit, teksa ende nuk dihet nëse ka apo jo persona të plagosur.

Policia dhe grupi hetimor janë në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e shkaqeve./Opinion.al

Pas