Kronikë

Të shtëna me armë në Shkodër, një i shoqëruar në polici


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:24 - 13/06/20 |
Opi Nion

 Të shtëna me armë janë dëgjuar mbrëmjen e së shtunës në qytetin e Shkodrës në lagjen “2 Prilli.” Sikurse raporton ABC news, shkak i përdorimit të armës ka qenë një konflikt mes disa rinjve, të moshës 20-25 vjeç, emrat e të cilëve ende nuk bëhen të ditur.

Një person është shoqëuar në polici, ndërsa dyshohet se në konflikt janë përfshirë edhe persona të tjerë. Ndërsa po punohet për zbardhjen e kësaj ngjarjeje dhe motivet që çuan në përdorimin e armës, raportohet se të shtënat kanë ardhur vetëm nga një palë e të përfshirëve në ngjarje.

Pas