Aktualitet

“Të ka lali shpirt”, intriga e dashurisë që i mori jetën MartinitBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:24 - 17/10/22 |
Opi Nion

Në emisionin Uniko nga Spartak Koka në Klan Plus u trajtua pjesa e 5-të e historisë së vrasjes së Martin Çeços, 26-vjeçarit nga fshati Kolanec i Maliqit.

Tina Pajollari, vajza e konsideruar “mollë sherri” që u zbulua për herë të parë nga emisioni Uniko, është arrestuar dy ditë më parë, ndërsa sot gjykata e la në burg. Ajo akuzohet si person i dyshuar për përfshirje në vrasjen e Martin Çeços, trupi i të cilit u gjet i hedhur në liqenin e Kolanecit më 16 Qershor 2022.

Në emisionin Uniko me gazetarin Spartak Koka foli ekskluzivisht i fejuari i Tina Pajollarit. 18-vjeçarja ishte fejuar vetëm 2 javë më parë. Ai tha se do t’i qëndrojë në krah Tinës dhe se beson që ajo është e pafajshme./ Tv Klan

Pas