Aktualitet

Talo Çelën e kanë vrarë? Hoxha: S’do kemi mundësi të shohim më imazhin e tij


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:07 - 19/05/22 |
Opi Nion

Gazetari Artan Hoxha, mbrëmjen e sotme në emisionin Opinion është shprehur që pas kapjes së Nuredin Dumanit do të jetë e vështirë që të shihet sërish Talo Çela.

Hoxha u pyet nga Spartak Koka, nëse mund ta kenë vrarë dhe ai u shpreh se “me shumë mundësi po”.

Hoxha ka deklaruar mbrëmjen e sotme se kapje e Nuredin Dumanit nuk kishte qenë e rastësishme.

Policia nuk e ka marrë rastësisht informacionin për vendndodhjen e Dumanit. Në gjithë këtë histori, stërmullari janë këta ekzekutorët. Këta nuk janë organizatë kriminale, por vrasës me pagesë të cilët marrin porositë dhe i kryejnë”,-tha Hoxha.

Pjesë nga biseda në emision:

Artan Hoxha: Kam frikë se që prej kapjes së Nuredin Dumanit, Talo Çelën vështirë se do ta shohim më.

Spartak Koka: Kjo do të thotë se mund ta kenë vrarë?

Artan Hoxha: Kjo mund të ketë ndodhur pas arrestimit të Dumanit. Uroj ta kem gabim, por besoj se s’do kemi mundësi të shohim më as imazhin e tij. Kam dyshime që mund të bëjmë atë që bëri Taku, ta intervistojmë Talo Çelën./Opinion.al

Pas