Etiketë: viola spiro

Tenderat sekret, Basha: Rama nuk publikon të vërtetën, por bën si klloun

Opinion/ Ku jemi me koronavirusin?

Mbrëmjen e së enjtes në programin "Opinion", kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, foli për propozimet e opozitës për krizën e koronavirusit dhe mënyrën si duhej menaxhuar ajo. Ai po ...

Faqe 1 nga 2 1 2