Emisionet

Opinion/ Ku jemi me koronavirusin?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:15 - 01/05/20 |
el ida

Mbrëmjen e së enjtes në programin “Opinion”, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, foli për propozimet e opozitës për krizën e koronavirusit dhe mënyrën si duhej menaxhuar ajo.

Ai po ashtu vuri theksin tek nevoja për testime masive, si duhet të procedohet me hapjen, dhe abuzimet e qeverisë më tenderat.

Po ashtu, lidhje direkte në Skype, u realizuan me Imzot Dom Gjergj Metën, Emi Mimën, Armando Dukën, Vlashent Satën, Viola Spiron, Marsela Karapancon dhe Pëllumb Piperon.

Emisioni i plotë në videon e mëposhtme:

Pas