Etiketë: sheila haxhraj

Provokuese si Sheila Haxhiraj

Provokuese si Sheila Haxhiraj

Këngëtarja Sheila Haxhiraj është shfaqur tejet provokuese në rrjetet sociale. Ajo ka dashur të tërheqë vëmendjen e ndjekësve të saj me disa poza vërtet të nxehta ku shfaqet shtrirë dhe ...