InstaBIZ

Provokuese si Sheila Haxhiraj


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:01 - 24/09/15 |
root

Këngëtarja Sheila Haxhiraj është shfaqur tejet provokuese në rrjetet sociale. Ajo ka dashur të tërheqë vëmendjen e ndjekësve të saj me disa poza vërtet të nxehta ku shfaqet shtrirë dhe të veshur vetëm me të brendshme. Nuk e dimë në rast se këto foto janë pjesë e ndonjë seti fotografik, apo klipi të ri, por që duket shumë seksi këtë e dimë me siguri.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas