Etiketë: parashikimi i motit

Parashikimi i motit, 10 mars 2020

Parashikimi i motit, 26 Prill 2020

Sipas MeteoAlb, territori shqiptar mbetet në ndikimin e motit të kthjellët dhe vranësirave të pakta gjatë pjesës së parë të ditës. Por pasditja sjell shtime të vranësirave duke sjellë reshje ...

Parashikimi i motit, 31 janar 2020

Parashikimi i motit, 7 Mars

Vranësirat e dendura dhe reshjet me intensitet lokalisht deri mesatare do të jenë prezente në vendin tonë. Por në zonat e thella malore parashikohet të ketë shfaqje të paktë të ...

Faqe 1 nga 7 1 2 7