Etiketë: panuci

Panuçi sulmon sërish kombëtaren

Panuçi sulmon sërish kombëtaren

Ish-trajneri Panuçi   ka deklaruar në “La Gazeta dello Sport” se nuk gjeti ide të përbashkëta dhe profesionalizëm tek kombëtarja shqiptare, gjë që sipas tij, e pengoi të bënte punën e tij. ...

Panuçi në kërkim të armiqve: “Ndaj meje janë sajuar lojra”

Panuci drejt largimit nga Shqipëria?

Një lajm i bujshëm është duke qarkulluar në mediat italiane. Bëhet fjalë për trajnerin e Kombëtares Shqiptare, Kristian Panuçi. Sipas “Il Messaggero”, 45-vjeçari po piketohet si zëvendësuesi i Di Françeskos ...

Faqe 1 nga 2 1 2