Etiketë: liverpool

Liverpool kërkon dy yjet e Napolit

Liverpool kërkon dy yjet e Napolit

Skuadra e Liverpool kërkon të marrë shërbimet e dy mesfushorëve të Napolit, Piotr Zielinski dhe Jorginho. Sipas asaj që raporton “Daily Mirror” skuadra e Liverpool është interesuar që të blejë ...

Faqe 2 nga 2 1 2