Etiketë: alberie hadergjonaj

Mbulohet Albëria, u dorëzohet kritikave!

Mbulohet Albëria, u dorëzohet kritikave!

Dy javët e kaluara të spektaklit ‘Your Face Sounds Familiar 2’ kanë sjellë këngëtaren Albërie Hadërgjonaj, njëkohësisht anëtare jurie, me një pamje tërheqëse dhe dekolte guxuese. Veshjet e saj shkaktuan ...