Aktualitet

Sondazhi “Opinion”, garë e fortë mes Topallit e Vokshit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:10 - 26/11/15 |
root

Sondazhi i Opinion. Al se cili është politikani më aktiv i Partisë Demokratike, duket se ka dy konkurrente shumë të forta. Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli dhe deputetja Albana Vokshi, janë në garë të fortë mes njëra tjetrës.

Topalli në momentet që flasim ka aktualisht 654 vota, ndërkohë që Vokshi renditet e dyta me 636 vota.

Në vend të tretë është deputeti Oerd Bylykbashi me 293 vota, Astrit Patozi me 241 vota dhe në vend të pestë renditet, Sekretarja për Marrëdhëniet me Publikun, Grida Duma.

Sondazhi do të vazhdojë të qëndrojë në faqen  e Opinion.Al kështu që vazhdoni të votoni për politikanin, që mendoni si më aktiv në jetën politike të vendit.

KOMENTO (4)

Shkruaj nje koment

  1. Mendoj se Albana Vokshi eshte nje individ qe ka shume per ti dhene PD e ne grave ,ajo eshte e pa lakuar me nje energji eahte per tu marr shembull.

Pas