-Jetë dhe Stil

Si do të jetë moti sot, 9 Maj 2020


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:14 - 09/05/20 |
Opi Nion

Sipas MeteoAlb, territori shqiptar gjatë gjithë ditës do të mbetet në mbizotërimin e kthjellimeve. Ndërsa vranësira të pakta do të ketë në skajin verior të vendit.

Temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes dhe në mesditë duke luhatur vlerat nga 5°C deri në 27°C.

Era do fryjë e lehtë në tokë dhe mesatare në det me shpejtësi 35 km/h nga drejtimi jugor duke krijuar dallgëzimin 3-4 ballë.

Pas