InstaBIZ

Si do ndikojë Hëna e re? Astrologia: 4 shenjat që duhet të kenë kujdes


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:05 - 10/06/21 |
Opi Nion

Astrologia Meri Shehu, ka treguar sot për të gjithë se sot kemi Henen e re ne Binjak qe simbolizon nje fillim te ri, por qe nuk eshte kaq i sigurt, i mbushur me mjegull dhe me frike qe vjen nga paqartesia.

“Nje fillim i ti qe percaktohet nga hena e re nuk mund te ndalet. Ndikim te forte do kete tek Binjaket Shigjetaret Peshqit dhe Virgjereshet”, thekson astrologia.

Dashi
Endrrat bien ndesh me lajmet egzistuese qe do merrni sot. Nje fillim i ri nje udhetim apo nje takim do jete me shume anekse por do zbardhet.

Demi
Shume prapaskena ne lidhje me ceshtjet ekonomike dhe situatat ne marredhenie me njerzit qe ju mbeshtesin. Duhet te kuptoni ke keni mik apo armik pasi kjo do ju kushtoj shtrenjte.

Binjaket
Jeni ne nje ngerc personal apo planifikimesh. Eshte bere nje nyje para jush te cilen mund ta zbardh nje ide e re. Por zhgenjimi mbetet si opsion ne lidhje me karrieren dhe jeten personale.

Gaforrja
Aq shume labirinthe dhe kontakte do keni ne fshehtesi sa do humbni ne disa raste vetkoshiencen tuaj. Probleme me punen dhe shendetin. Por do gjendet nje zgjidhje.

Luani
Duhet te beni marreveshje dhe me vete Djallin qe te nxirrni nje pune ne drite se aq te komplokuara do jene situatat sidomos ato ekonomiket. Por edhe nje lidhje e re personale do filloje.

Virgjeresha
Nese do keni pershtypjen se ura e puneve tuaja varet ne fije te perit apo eshte kthyer ne tunel me labirinthe nuk keni faj. Por hena e re do ju japi shprese.

Peshorja
Sot dita ju sjell nje mundesi te dilni nga marredhenie konfuze pune sapo te dilni nga nje rremuje ceshtjesh qe ju merr gjithe energjine. Po mos harroni se ngaterresat kane te bejne me vonesat dhe kundershtaret dhe ligjin apo me jashte.

Akrepi
Shume te detajuar ne fushen ekonomike apo shpirterore do ndjeheni ne diten e sotme. Mund te kuptoni ku ishte gunga e pazgjidhshme e problemeve tuaja ekonomike dhe erotike.

Shigjetari
Shume ulje ngritje ne marredheniet ne cift. Ky eshte monenti te sqaroni pozicionin tuaj apo te nderprisni kete gangrene ne marredhenie me partnerin apo bashkepunimet. Ju duhet te beni nje sakrifice. Ajo qe nuk sherohet duhet te pritet.

Bricjapi
Jeni ne nje dylyftim te ashper pune. Kujdesuni per punen tuaj dhe mos lejoni te ngrini mbi nje themel te shtrember apo nje toke gunge te pasheshuar.

Ujori
Jeta ju therret po nuk e degjoni nga kufjet apo nga dikush qe ju ka shurdhuar degjinin nder vite. Po nuk u zgjuat do mbeteni ne veshtiresi ne jeten personale dhe ne projekte.

Peshqit
Ju ndikon shume hene e re ne binjak sidomos ne familje. Sherre, kontradita, probleme te pazgjidhura te cilat duhet te mbarojne. Nje femer e afert ka probleme.

Pas