InstaBIZ

Shtyhen koncertet e grupit “U2” por edhe shumë të tjerëve


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:07 - 15/11/15 |
b.f

Sulmet terroriste të Parisit kanë bërë që shumë grupe dhe këngetarë te anullojne koncertet nëper botë. Nje prej më të famshmeve eshte edhe grupi U2.

Bleresit e mijera biletave jane njoftuar se koncertet dhe datat e tyre do te pesojne nje zhvendosje.

Lideri i ketij grupi Bono Vox dhe pjesa tjeter e anetareve kanë qene te pranishem per homazhe prane salles se koncerteve Bataclan.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas