Sport

Shqipëria mbyll pa gola miqësoren me Uellsin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:54 - 05/06/21 |
Opi Nion

Shqipëria ka mbyllur pa gola miqësoren ndaj Uellsit. Në stadiumin e Kardifit nuk është shënuar asnjë gol dhe skuadrat kanë dalë  në barazim 0-0.

Pavarësisht një mundësie të Rei Manaj në minutën 16-të, kuq e zinjtë nuk arritën ta ndryshojnë rezultatin, ndërkohë që edhe Uellsi ndonëse dominoi në pjesën e dytë nuk arriti të shënojë./Opinion.al

Pas